Vesiosuuskunnat

Reijo Silvan, Suutarinniemen vesiosuuskunta

 suutarinniemenvok@gmail.com

Merja Parviainen, Kitusuontien vesiosuuskunta

merja57@luukku.com

050 354 7710

Jaakko Majaranta, Pohjaslahden alueen vesiosuuskunta

jaakko.majaranta@hotmail.com

Pasi Silvonen, Pohjois-Kuoreveden vesiosuuskunta

pasi.silvonen@kmvoy.fi

050 312 4150

Timo Rauhalammi, Kuoreniemen vesiosuuskunta

timo.rauhalammi@taidekaupunki.fi

044 356 5407

Petri Penttilä, Makkosenkylän vesiosuuskunta

penttila@kotipoint.fi

Tauno Nieminen, Ojalan vesiosuuskunta

Keuruuntie 1625, 35990 Kolho

0400 996 692

Pekka Pietiläinen, Peltolahden vesiosuuskunta

pekka.pietilainen@phpoint.fi

050 526 9241

Matti Muhonen, Hopunmäen alueen vesiosuuskunta

arto@karkare.fi

Martti Mäkinen, Huopionniemen vesiosuuskunta

martti.makinen@makinenco.fi

044 528 6612

Arto Lampinen, Huhtijärven alueen vesiosuuskunta

lampinen.aj@gmail.com

0400 600 673

Toimisto: 

Noronkatu 9
35820 MÄNTTÄ

044 728 8331
y-tunnus 0713539-7

Laskutus:
Sanna Mursunen-Piela
044 728 8331
sanna.mursunen@taidekaupunki.fi

Vesihuollon päivystys:
040 354 5764

Verkkolaskuosoite: 003707135397
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison Technologies Oy